Seçme & Yerleştirme

TEMAS olarak, tüm sektörlerdeki işletmelerce ihtiyaç duyulan her kademedeki tüm pozisyonlar için seçme ve yerleştirme hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizi doğru kişilerle buluşturmayı hedeflediğimiz seçme ve yerleştirme süreçlerinde kurumunuza özel çözümler sunuyor ve bu süreçleri ihtiyaçlarınıza ve stratejik hedeflerinize en fazla katkıyı sağlayacak şekilde yürütüyoruz. Deneyimli danışmanlarımızın yürüttüğü yetkinlik bazlı mülakatlar doğrultusunda hem pozisyona, hem de kurumunuzun kültürüne en uygun kişilerle en kısa zamanda temas etmeniz için çalışıyoruz.

Üst Düzey Seçme & Yerleştirme (Head-Hunt)

Gizlilik esasına dayanan üst düzey seçme ve yerleştirme hizmetimiz kapsamında; firma stratejisine ve kültürüne uyum sağlayarak fark yaratacak en uygun kişiye geniş temas ağımızla ulaşıyor; yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik envanterleri uygulamaları ve detaylı referans kontrolü sonrasında adaylarımızı siz müşterimizle buluşturuyoruz

Toplu İşe Alım Projeleri

Toplu işe alım süreçlerinde, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara geniş veritabanı ve uzman ekibimiz ile hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Ülke çapında gerçekleştirilen yapılandırılmış mülakatlar ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda belirlenen yetkinliklere sahip, kurum kültürüne uygun ve yüksek potansiyele sahip adayları en kısa sürede müşterimiz ile buluşturuyoruz. Tıbbi mümessil ekipleri, müşteri hizmetleri, saha satış ekipleri ve benzer pozisyonlarda Türkiye genelinde adaylara ulaşıyor, objektif değerlendirme yöntemleri ile firmanıza zaman ve maliyet avantajı kazandırıyoruz.

Yeni Kariyere Geçiş Hizmeti (Outplacement)

Outplacement, yeniden yapılanma, küçülme, şirket birleşmesi gibi değişik nedenlerle işyerlerinden ayrılmak zorunda kalmış kişilere, kariyerlerinde gelmek istedikleri bir sonraki noktaya ulaşabilmeleri için, kendileri ile ilgili farkındalık kazandırma ve kendi özelliklerine en uygun iş fırsatları yakalama konusunda destek olan ve rehberlik eden bir kariyer danışmanlığı hizmetidir.

Deneyimli danışmanlarımız ile birlikte yürütülen ve bireysel ihtiyaçlara gore şekillenen bu süreçte öncelikle kişinin hedefleri ve beklentileri doğrultusunda, farklı kariyer seçeneklerini değerlendiriyoruz. İş bulma sürecinde neler yapmaları gerektiği konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyor, özgeçmiş hazırlama konusunda destek oluyor ve örnek mülakatlar gerçekleştirerek mülakat teknikleri konusunda deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Uzman danışmanlarımız kanalıyla kişisel gelişimi desteklemek ve kişileri doğru kariyer yollarına yönlendirmek amacıyla kariyer danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Bireysel Kariyer Danışmanlığı

 • Kişilik analizi ile ilgi ve beceri alanlarının belirlenmesi.
 • Psikoteknik test uygulamalarının ve yüz yüze görüşmelerin yapılması.
 • Kişinin kariyer planlamasının üzerinden geçilmesi.
 • Kişinin eğitim ve ihtiyaç analizinin yapılması.
 • Meslek ve sektör danışmanlığı yapılması.

Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (Assessment Center)

 • Bireysel ve Toplu İşe Alımlar
 • Şirket içi Terfi / Atama Süreçleri
 • Yönetici Geliştirme Programları
 • Yetenek Havuzu Oluşturulması
 • Kariyer Planlama ve Yedekleme
 • Gelişim Programları